„Ve všech jazycích je úsměv.“

Přiznám se, že moc ráda fotografuji ve volné přírodě, lidé jsou uvolněnější, rychleji jsou sami sebou.  Fotografování, ale je také možno realizovat v mém ateliéru, kde jsou k dispozici rekvizity. V ateliéru je zajištěno naprosté soukromí, které přispívá k pohodlnému průběhu fotografování. Vždy se snažím o uvolněnou a přátelskou atmosféru. K fotografování přistupuji s citem a taktem, tak abych zachytila osobnost člověka s  jedinečnou atmosféru okamžiku.

Zde je něco málo z toho co fotografuji:

Fotografie miminek, dětí a rodin – pojďme společně zachytit neopakovatelné, krásné okamžiky vašich dětí, vaší rodiny. Jsem pro přirozenou krásu  a moji snahou je zachytit vaši jedinečnou osobnost.

Na rodinné fotografie si přineste hlavně dobrou náladu, jen tak z vašich fotografii  bude vyzařovat spokojenost a harmonie. Nabízím i exteriérové fotografování, které velice doporučuji. V exteriérovém prostředí vznikají krásné fotografie.

Narození miminek patří k nejkrásnějšímu okamžiku života, který by měl být zdokumentován. I když máte pocit, že po návratu z porodnice se všechno točí kolo miminka zkuste si na chvilku udělat čas na fotografovaní vašeho miminka.
Novorozená miminka se fotografují ideálně mezi 5. a 14.dnem života, kdy jsou ještě hodně spavá a spolupráce během fotografování bývá bezproblémová.
Fotografování probíhá v ateliéru, fotografování miminek v exteriéru je možné pouze v létě za velmi příznivého počasí.
Pokud se přeci jen necítíte na cestování s tak malým miminkem a raději by jste zůstali ve vašem prostředí domova, nabízím i tuto možnost.
Celé fotografování je podřízeno potřebám vašeho miminka. Krásné fotografie vznikají, když miminko spí.
Pro miminko si stačí přibalit několik látkových plen a jídlo, na fotografování nepotřebujete nic, všechny doplňky mám v ateliéru, popřípadě vezmu sebou k vám. Nebráním se splnit vaši představu atypické fotografie.

Prosím o včasné objednání v případě novorozeneckého fotografování, nejlépe ještě před porodem.

Okamžiky v těhotenství  - čekáte miminko, to je ta nejkrásnější doba pro rodiče. Doba krásného očekávání, uchovejte si tento okamžik nejen ve vzpomínkách.

Školní fotografie - v průběhu školního roku Vám profesionálně vyfotografuji společné fotky tříd, včetně snímků malých skupinek a jednotlivců na přání žáků.

Líčení – nabízíme nalíčení před fotografováním. Tuto službu je nutné si domluvit dopředu. Spolupracuji s báječnou kamarádkou.